Нажмите «Enter», чтобы перейти к содержанию

Політика конфіденційності

ΠPABИЛA TA УMOBИКОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ДОДАТКОМ «БОЧКА ПИВНА КРАМНИЦЯ»

Ці Правила регламентують відносини між пивною мережею «Бочка» (далі — «Компанія»), та особою, яка використовує мобільний додаток «Бочка Пивна Крамниця» (далі — «Користувач»), Компанія та Користувачі іменуються надалі – «Сторони».

Умови цих Правил є публічною офертою у відповідності до ст. 633 Цивільного кодексу України та використання Додатку можливе виключно на умовах цих Правил. Вказана оферта є публічним договором приєднання, тобто згідно зі статтями 633, 634 Цивільного кодексу України його умови є однаковими для всіх Користувачів. Згідно зі статтями 638, 642 Цивільного кодексу України, якщо сторона згодна з умовами (акцепту) даної оферти, вона повинна надати всі необхідні вихідні дані, які вимагаються Компанією у Додатку та погодитись з умовами цих Правил. В такому випадку ці Правила вважаються прийнятими.

1.TEPМIНИ ТA ВИЗНAЧEННЯ

1.1. Додаток (Платформа) – є програмою розробленою для мобільних пристроїв, які працюють під управлінням операційних систем «iOS» та «Android», в тому числі планшетних пристроїв (далі – мобільні пристрої). Платформи та шляхи завантаження Додатку для операційної системи Android здійснюються через PlayMarket та завантаження Додатку для операційної системи «iOS» здійснюється через AppStore.

1.2. Мережа «Бочка» – усі магазини, що приймають учать в Програмі під назвою «Бочка» і «Бочка економ», в яких Компанія здійснює свою господарську діяльність, включаючи франчайзі та партнерів Компанії.

1.3. Користувач Мобільного додатка «Бочка пивна крамниця»/Користувач – Учасник Програми «Бонусна картка», який встановив Мобільний додаток і пройшов Авторизацію.

1.4. Мобільний номер Користувача – номер мобільного телефону Користувача Мобільного додатку «Бочка пивна крамниця», який використовується для підтвердження участі фізичної особи у Програмі для подальшого користування Мобільним додатком.

1.5. Винагорода – означає заохочення у вигляді Балів, знижок, акційних цін на товари (послуги), відповідно до визначених Компанією умов.

1.7. Авторизація – процес підтвердження фізичною особою номеру телефону для отримання доступу до Рахунку через Мобільний додаток

1.8. Бонусна Картка – картка, що автоматично створюється в інформаційній системі Компанії після встановлення Учасником Мобільного додатка «Бочка пивна Крамниця» та після проходження процесу Авторизації, з унікальним в межах Програми номером, який використовується Учасником на касах Мережі «Бочка» у вигляді штрих-коду (записаного за допомогою смуг різної товщини, який містить інформацію щодо Бонусної картки та дозволяє ідентифікувати Користувача) для накопичення Балів, отримання Бонусів і Пропозицій Програми.

1.9. Програма – Програма «Бонусна картка», що діє відповідно до цих Правил, приймаючи які фізична особа (суб’єкт персональних даних) стає учасником Програми.

1.10. Рахунок в Програмі – сукупність даних в інформаційній системі Програми Компанії про трансакції нарахування та списання Балів та Бонусів Учасника Програми.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Учасником Програми можна стати шляхом скачування Мобільного додатку «Бочка пивна крамниця» з сервісів Google Play, або App Store та проходження Авторизації; – заповнивши Реєстраційну анкету в електронному вигляді, яка полягає в заповнені Користувачем форми та надання наступних даних:

• прізвище, ім’я, по-батьковій;

• дата народження;

• номер мобільного телефону;

• адреса електронної пошти.

2.2. Учасниками Програми можуть бути лише дієздатні фізичні особи, які досягли вісімнадцяти років. В процесі використання мобільного додатку користувач не може змінювати данні стосовно дати народження.

2.3. Згода Користувача з Правилами та Умовами Програми вважається отриманою з моменту Реєстрації Користувача в мобільному додатку «Бочка Пивна Крамниця».

2.4. Користувач надає Компанії право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Додаток, послуги Компанії або інформацію рекламного характеру.

2.5. Погоджуючись з умовами цих Правил, Користувач підтверджує свою право- і дієздатність, підтверджує достовірність наданих ним при реєстрації і даних, інших інформаційних та ілюстраційних матеріалів (далі – даних або інформації) і несе повну відповідальність за їх точність, повноту і достовірність та відповідність чинному законодавству.

2.6. Формат отримання Бонусів та Пропозицій передбачає формування Бонусів та Пропозицій Програми в електронному вигляді та надання доступу до їх переліку у Мобільному додатку «Бочка пивна крамниця».

2.7. Електронна Реєстраційна анкета не приймається, якщо її обов’язкові поля повністю не заповнені, та/або дані вписані неправильно чи не відповідають змісту розділів анкети та/або не активований чек-бокс «Я погоджуюсь з умовами та правилами участі у Програмі «Бонусна картка».

2.8. Компанія не зобов’язана перевіряти внесені до Реєстраційної анкети дані та ідентифікувати особу Учасника під час його реєстрації у Програмі, Учасник несе повну відповідальність за точність та/або достовірність наданих даних та за наслідки, спричинені наданням недостовірних та неточних даних під час реєстрації у Програмі.

2.9. Одному зареєстрованому Учаснику Програми може бути присвоєно одночасно не більше одного Рахунку в Програмі. У випадку виявлення двох і більше Рахунків, у яких співпадають зареєстровані персональні дані Учасника Програми, Компанія залишає за собою право об’єднати Рахунки та перенести Бали з інших Рахунків Учасника на один, що буде самостійно визначено Компанією.

2.10. Працівник Мережі «Бочка», що здійснює розрахунок з Учасником Програми, має право відмовити йому в прийнятті Віртуальної картки для нарахування Винагороди у випадку відсутності відповідної технічної можливості.

2.11. Компанія залишає за собою право при виявленні несанкціонованої участі, призупинити або припинити участь у Програмі будь-якого її Учасника, без попереднього повідомлення його про це, шляхом блокування картки. Компанія не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті таких дій. У випадку припинення участі у Програмі «Бонусна картка», Бали, Бонуси та Пропозиції на відповідному Рахунку блокуються.

2.12. Учасник має право припинити свою участь у Програмі в будь-який час, надіславши Компанії повідомлення в електронному вигляді щодо припинення участі. Участь Учасника в Програмі припиняється з моменту розгляду Компанією зазначеного повідомлення, при цьому Бали, Бонуси та Пропозиції анулюються, а Учасник більше не буде мати доступ до Рахунку на Персональній сторінці та у Мобільному додатку «Бочка пивна крамниця».

2.13. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання картки.

2.14. Компанія не несе відповідальність за технічні ускладнення, що викликали призупинення або припинення участі у Програмі будь-якого її Учасника

2.15. Ці Правила користувача є відкритим та загальнодоступним документом.

3.ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДОДАТКУ

3.1. Учасник Програми встановлює додаток шляхом завантаження з Play Market чи App Store.

3.2. Після проходження Авторизації та/або Реєстрації у Мобільному додатку «Бочка пивна крамниця» Віртуальна картка автоматично присвоюється в електронному вигляді, індивідуально для кожного пристрою, без необхідності попереднього здійснення покупки.

3.3. Мобільний додаток може бути встановлений Учасниками, які раніше були зареєстровані через паперову Реєстраційну анкету, та мають одну з Карток Програми.

3.4. Після успішного встановлення Мобільного додатка раніше зареєстрований Учасник Програми проходить Авторизацію шляхом підтвердження номера телефону, з якого відбувається Авторизація, погодження з Правилами участі у Програмі «Бонусна картка» та правилами користування Мобільним додатком, введення номера своєї будь-якої наявної бонусної картки та при потребі, інших даних Учасника для підтвердження його участі у Програмі.

3.5. Користувач Мобільного додатка має можливість користуватися можливостями Програми, а саме: переглядати та накопичувати бали «Бонусної картки», користуватися Пропозиціями і використовувати Бонуси шляхом сканування Віртуальної картки (Штрих-коду) з екрану свого мобільного пристрою при кожній покупці в Мережі «Бочка».

4. НАРАХУВАННЯ БОНУСІВ ТА ОСОБЛИВОСТІ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «БОНУСНА КАРТКА»

4.1. У рамках дії Програми її Учасники накопичують Бали, що можуть бути використані відповідно до діючих Правил участі.

4.2. За кожну 1 гривню, сплачену в Мережі «Бочка», Учасник Програми отримує на Рахунок 1 (один) Бал.

4.3. Зробивши покупку на суму не менше 200 грн. і зареєструвавшись у мобільному додатку «Бочка пивна крамниця», Користувач отримує з можливість накопичувати бонуси в розмірі 2% від витрачених коштів з кожної наступної покупки. З кожним замовленням бонуси накопичуються на бонусному рахунку.

– 4.3.1. За кожні накопичені 1000 Балів Користувач отримає підвищений розмір накопичення бонусів, які сумуються, але не можуть перевищувати 10%.

– 4.3.2. Користувач отримує 10% бонусів, за день до Дня свого народження(вказаного при реєстрації у мобільному додатку) і 5 днів після нього. Даний бонус не сумується з іншими бонусами та акціями, що діють в мережі «Бочка».

4.4 Користувачі, які на момент старту Бонусної програми є власниками дисконтних карт мережі «Бочка» з першого дня старту Програми починають накопичувати бонуси у розмірі 5% від здійснених покупок.

4.5.Бали не нараховуються на Рахунок Учасника Програми при купівлі тари, пакетів, кришок та, за рішенням Компанії, на деякі інші товари.

4.6. Компанія має право анулювати з Рахунка Учасника Програми Бали: – зараховані помилково; – пов’язані з трансакцією, що була скасована; – у випадку повернення товару.

4.7. Бонусами можна розрахуватися за будь-який товар в мережі «Бочка», але не більше ніж на 50% від загальної суми покупки.

4.8. Після використання Бонусу в електронному вигляді, він зникає з переліку активних Бонусів у Мобільному додатку та на Персональній сторінці.

4.9. Нарахування Балів здійснюється виключно за власні покупки Учасника Програми. Для нарахування Балів Учасник Програми при здійсненні покупки повинен надати на касі Мережі «Бочка» штрих-код Віртуальної картки.

4.10. Бонус не може бути отримано в грошовому еквіваленті, він не є товаром, нематеріальним активом, і не може продаватися за оплату іншим Учасниками Програми чи на інших умовах передаватися третім особам.

4.11. Для використання Бонусу необхідно пред’явити його представнику Мережі «Бочка». Бонуси cписуються на касі Мережі «Бочка» після усної згоди Користувача на їх використання.

5. ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

5.1. Авторизація та Реєстрація особою у Мобільному додатку з активованим чек-боксом «Мені є 18 років. Я погоджуюсь з правилами використання Програми «Бонусна картка» та мобільного додатка «Бочка пивна крамниця», засвідчує її добровільну згоду (дозвіл) на обробку її персональних даних, внесених у відповідну форму, в тому числі передавати персональні дані Партнерам Програми, а також згоду вчиняти аналогічні дії з персональними даними у разі зміни Компанії, а також підтверджує, що особу повідомлено про її права та мету збору її персональних даних, у рамках і з метою реалізації Програми.»

5.2 Учасник Програми зобов’язується надавати точні та достовірні дані, а також своєчасно повідомляти Компанію про зміни, активацією відповідного чек-боксу у Мобільному додатку або на Персональній сторінці, Учасник надав/надає Компанії право збирати, реєструвати, накопичувати, обробляти, зберігати, адаптувати, змінювати, знищувати, поновлювати, знеособлювати, поширювати, використовувати свої персональні дані, внесені Учасником у Реєстраційну анкету або в Мобільний додаток. Компанія не несе відповідальність за точність та достовірність наданих Учасником Програми даних та не повинен їх перевіряти. Учасник несе повну відповідальність за точність та/або достовірність наданих даних та за наслідки, спричинені наданням недостовірних та неточних реєстраційних даних.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Компанія на свій розсуд має право вносити будь-які зміни в діючі Правила участі в будь-який час, без згоди Користувачів мобільного додатку «Бочка пивна крамниця».

6.2. Компанія не несе відповідальність за несвоєчасну доставку/отримання Бонусів та Пропозицій, або інших матеріалів Програми.

6.3. Жодна із Сторін цих Правил не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цими Правилами, якщо належне виконання виявилося неможливим внаслідок непереборної сили.

6.4. Ці Правила вступають в силу для Користувача з моменту встановлення Додатку в мобільний пристрій і діє безстроково.

6.5. Кожні із Сторін має право в односторонньому порядку розірвати цей Договір.

6.6. Ці Правила складені українською мовою.

6.7. Якщо яке-небудь положення цих Правил буде визнано недійсним, це не вплине на дійсність або застосування інших положень цих Правил.

7.КОНТАКТИ

7. Зв’язатися із Компанією або направити питання Користувач може, скориставшись електронною адресою info@bochka.zp.ua або створивши звернення на Сайті https://www.bochka.zp.ua/.

© 2020 БОЧКА - все права защищены.